Tvorba webových stránok

Moderných, rýchlych a bezpečných

Sme vedúcou firmou v oblasti tvorby webových stránok. Naším poslaním je pomáhať podnikateľom, malým a stredným firmám a jednotlivcom vytvárať jedinečné online prezentácie a dosiahnuť ich obchodné ciele prostredníctvom moderných a efektívnych webových riešení.

Veríme v silu dobre navrhnutých webových stránok. Naše tímy skúsených dizajnérov, programátorov a digitálnych stratégov sa zameriavajú na vytvorenie stránok, ktoré zdôrazňujú jedinečnosť a hodnoty našich klientov. S precíznym prístupom k detailom a neustálym sledovaním najnovších trendov v odvetví, sme schopní poskytnúť stránky, ktoré sú vizuálne pôsobivé, funkčné a optimalizované pre vyhľadávače.

Pri spolupráci s nami získate nielen profesionálnu webovú prezentáciu, ale aj partnera, ktorý sa zaujíma o vaše potreby a ciele. Naša skúsená a oddaná skupina odborníkov vám pomôže vytvoriť stratégiu, ktorá zvýši vašu online viditeľnosť, priláka relevantnú návštevnosť a napomôže vám dosiahnuť rast vášho podnikania.

Tvorba webových stránok nás baví a máme s ňou dlhoročné skúsenosti. Pracujeme s redakčným systémom WordPress a kladieme veľký dôraz na zabezpečenie a rýchlosť webových stránok. Ak sa chcete dozvedieť viac o našich službách alebo by ste radi začali spolupracovať, neváhajte nás kontaktovať. Máme záujem vám pomôcť vytvoriť silné a konkurencieschopné webové stránky.

Ceny za tvorbu webu

One page

Cena od

Jednostránkové webové prezentácie sú známe aj ako landing page, One page web, mikroweb alebo webová vizitka. Ponúkajú všetok dôležitý obsah zhrnutý na jednej stránke webu, čo znamená, že návštevníci nájdu všetky informácie  pohromade.

Malý web

Cena od

Menšia webová stránka s najdôležitejšími informáciami. Prehľadne usporiadaný dôležitý obsah. Súčasťou môže byť prehľad služieb s ich vysvetlením, fotogaléria, informácie o histórii, tíme, a podobne. To všetko v rámci prehľadnej, rýchlej a bezpečnej webovej stránky.

Väčší web

Cena na vyžiadanie

Väčšie webové stránky s množstvom podstránok, na ktorých môžu byť okrem iných aj prehľady služieb alebo produktov, stránky produktov s podrobnými informáciami, možnosťou sťahovania dokumentov, dotazníky, ankety, kalendár, rezervačný systém, blog alebo eshop.

Uvedené ceny sú len orientačné, ich konečná výška závisí od konkrétnych požiadaviek klienta.

Vybrali ste si z našej ponuky?

Alebo Máte inú predstavu?

Návrat hore